Wieszak „Zawijas”

Parametry:
Wymiary: 730x260mm
Materiał: Stal 3mm
Kolor: Czarny lub biały
Gwarancja: 2 lata

Opis

Wieszak na ubrania „Zawijas”
Chciałbyś urozmaicić wnętrze twojego przedpokoju? A może szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby?
Wieszak ten wcale nie musi być montowany poziomo! Można go zamontować np. pod kątem 45 stopni, ponieważ nawet wtedy będzie dało się zawiesić ubrania na jego haki! Wieszak jest odsunięty od ściany o 30mm za pomocą dystansów, które są do niego dołączone. Można go także zamontować tak, żeby przylegał do ściany (bez dystansów) – wtedy pełni on rolę dekoracji ściennej. Jako prezent wywoła uśmiech i radość nie tylko u osoby obdarowanej – ale także wśród innych gości – sprawdzone niejednokrotnie przez naszych klientów 🙂

Wykonanie

Produkt wykonany jest ze stali o grubości 3mm (6x grubszej od karoserii samochodowej, która ma ok 0,5mm grubości). Wycinany na wypalarkach laserowych marki TRUMPF. Pomalowany farbą proszkową firmy OXYPLAST, która nadaje rewelacyjny wygląd naszym wyrobom!bPrzed malowaniem wszystkie nasze produkty poddane są SZKIEŁKOWANIU – procesowi dzięki któremu farba proszkowa bardzo mocno przywiera do metalu – dzięki temu jest znacznie bardziej trwała oraz odporna na uszkodzenia.

Haki

Kształt wieszaka powoduje, że posiada on 16 miejsc na powieszenie różnych przedmiotów.

Zestaw montażowy w komplecie

Do wieszaka dodajemy kołki montażowe wraz z wkrętami i zaślepkami pod kolor wieszaka, które maskują miejsca montażowe. Dzięki temu całość będzie prezentowała się bardzo estetycznie.

Galeria

Wieszak Zwijas

Wysyłka

Paczkomat, Kurier, Pobranie, Odbiór osobisty.

Dowód zakupu

Do każdego produktu wystawiamy paragon lub fakturę.

Zwrot

Zgodnie z ustawą masz 14 dni na zwrot towaru.

Produkt Polski

Produkt w 100% wykonany w Polsce - zaprojektowany w Polsce. Wykonany w Polsce. Wysyłany z Polski.