Witam.

Mam na imię Artur i cieszę się, że mogę Cię gościć na mojej stronie.

Wieszak - niby błaha sprawa, mało kto zwraca uwagę na jego wykonanie - przecież służy tylko do wieszania ubrań czy kluczy. Z drugiej strony jeśli urządzamy swój dom czy mieszkanie chcemy, żeby wszystko były ładne, piękne i po prostu dobrej jakości. Nawet wieszak. Staram się spełnić te wszystkie warunki - chcę tworzyć ładne, dobrze wykonane przedmioty - tak, aby pasowały do wnętrza twojego domu.

Wszystkie przedmioty oferowane na stronie powstają przy pomocy cięcia laserowego - moje doświadczenie z tą technologią w trwa od 2006r., dodatkowo uwielbiam tworzyć nowe rzeczy, wzory i rozwiązania, dlatego też wszystko co widzisz na tej stronie zostało zaprojektowane osobiście przeze mnie. Lubię tworzyć oryginalne rzeczy, których nie można kupić w sklepach - rzeczy solidne - a to daje mi metal, który dodatkowo można pięknie kształtować.

Wieszaki zaprojektowane przeze mnie wiszą m.in. na Stadionie Narodowym, w szkołach językowych, hotelach,
restauracjach, firmach, a najwięcej - w prywatnych domach i mieszkaniach. Wiszą nie tylko w Polsce, ale też w
USA, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Australii, na Malcie, w Kanadzie, w Dubaju i Abu Zabi.

Byłoby mi bardzo miło, gdyby u Ciebie również zagościł produkt mojego autorstwa 🙂

Serdecznie Zapraszam.

Co otrzymujesz kupując u mnie:
1. Jakość - słowo przewijające się niemal wszędzie, przez internet bardzo ciężko ją zweryfikować, praktycznie nie do sprawdzenia. Produkty oferowane przeze mnie są malowane tylko w jednym miejscu i tylko przez jednego człowieka. Dlaczego? Ponieważ tylko to daje gwarancję wysokiej jakości, a tworząc moje produkty chciałem żeby malowanie było na najwyższym poziomie - w końcu efekt końcowy zależy właśnie od malowania.

Zanim znalazłem to miejsce, przeszedłem przez całe multum lakierni proszkowych - 95% z nich totalnie nie nadaje się i nie umie malować rzeczy ozdobnych. Zawsze były jakieś niedoskonałości, wtrącenia, farba słabo się trzymała i łatwo się rysowała. Jednocześnie wszyscy twierdzili, że oferują "najwyższą jakość". Teraz wiem, że nie oferują. Teraz wiem, co znaczy wysoka jakość malowania proszkowego. Właśnie taką jakość Ci oferuję - produkty pięknie i równo pomalowane, bez żadnych wtrąceń - z porządnie trzymającą się farbą, którą ciężko zarysować.

2. Oryginalność - wszystkie produkty są zaprojektowane przeze mnie. Nie kupisz dokładnie takich wzorów nigdzie indziej. Dobór czcionek, rozmiar liter, kształt haków itp. - to wszystko składa się na całość.

3. Gwarancja - 2 lata.

4. Dowód zakupu - paragon lub Fakturę (bez VAT).

5. Produkt w 100% wykonany w Polsce - zaprojektowany w Polsce. Wycięty w Polsce. Pomalowany w Polsce. Wysyłany z Polski.

6. Wsparcie posprzedażowe - masz jakieś pytania lub wątpliwości? masz pomysł na jakiś produkt, którego nigdzie nie ma? Zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać. Produkt nie spełnia twoich oczekiwań - masz 14 dni na zwrot (nie dotyczy produktów na zamówienie indywidualne). Chciałbyś wymienić na inny rozmiar - możesz wymienić. Przed wysyłką każdego produktu sprawdzamy czy nie ma on żadnej wady - jeśli mimo wszystko coś umknie naszym oczom, i taki produkt jakimś cudem trafi do Ciebie - napisz lub zadzwoń, a bez żadnego marudzenia wymienimy Ci go.

Wszystkie wzory zamieszczone na tej stronie są wyłączną własnością firmy Art-steel. Zabrania się ich kopiowania oraz powielania bez zgody firmy.