Home Sweet Home - wieszak na ubrania

Nie masz pomysłu jak urządzić wnętrze swojego mieszkania? A może znudził Ci się już wygląd Twojego przedpokoju?
Mamy do zaoferowania piękny wieszak na ubrania, który będzie pięknym dodatkiem do twojego przedpokoju.

Wieszak "Nareszcie w domu" - pięknie przywita wszystkich już od samego przekroczenia drzwi wejściowych. Czytelny i oryginalny wzór sprawi, że każdy odczyta go nawet z daleka.

Jako prezent wywoła uśmiech i radość nie tylko u osoby obdarowanej - ale także wśród innych gości - sprawdzone niejednokrotnie przez naszych klientów 🙂

Wykonanie:
Produkt wykonany jest ze stali o grubości 2mm (4x grubszej od karoserii samochodowej, która ma ok 0,5mm grubości). Wycinamy na wypalarkach laserowych marki TRUMPF.

Przygotowanie do malowania:
Wszystkie nasze produkty poddane są SZKIEŁKOWANIU - procesowi dzięki któremu farba proszkowa bardzo mocno przywiera do metalu!

Malowanie:
Malujemy farbami proszkowymi marki OXYPLAST - zapewniają równomierną powłokę lakierniczą, estetyczny wygląd oraz trwałość.

Parametry:

Wymiary:
55cm (szerokość) x 22cm (wysokość)

Materiał:
Stal grubości 2mm

Haki:
6 mocnych haków, wygiętych w estetyczny sposób, który nie zakłóca "odbioru" wieszaka. Ciężkie kurtki i płaszcze nie stanowią dla nich żadnego problemu!

Kolory do wyboru:
Czarny lub biały

Do wieszaka dodajemy GRATIS - kołki montażowe wraz z wkrętami i zaślepkami pod kolor wieszaka, które maskują miejsca montażowe.

Dzięki temu całość będzie się prezentowała bardzo estetycznie.